By Louise Celli-1 το Σάββατο 05 Μαΐου 2018
Καταχωρήθηκε στο Καρτέλα Office
Απαντήσεις 26
συμπαθεί 0
Προβολές 11.3K
Ψηφοφορίες 0
Κατέβασα το Office Tab έκδοση 13.x και απεγκατέστησα την έκδοση 11.x. στη συνέχεια εγκαταστάθηκε v 13.x

Δεν συνειδητοποίησα ότι η έκδοση 13.x ήταν πέρα ​​από την περίοδο δωρεάν ενημέρωσης και το ανακάλυψα μόνο όταν προσπάθησα να τη χρησιμοποιήσω.

Έτσι απεγκατέστησα την έκδοση 13.x και επανεγκατέστησα το αρχικό μου 11.x. Το ρύθμισα σύμφωνα με τις προτιμήσεις μου, άνοιξα το Word 2013, αλλά δεν υπήρχαν καρτέλες και δεν εμφανιζόταν ως καρτέλα στην κορδέλα του Word.

Έκανα επανεκκίνηση του υπολογιστή μου και προσπάθησα ξανά, αλλά και πάλι δεν λειτούργησε. Έκανα ξανά εγκατάσταση, βεβαιώθηκα ότι ο αριθμός της άδειας μου ήταν σωστός, αλλά και πάλι δεν θα λειτουργήσει.

Παρακαλώ βοηθήστε - πραγματικά δεν μπορώ να δουλέψω χωρίς αυτό και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν θα λειτουργήσει.

Ευχαριστώ!
Χαίρετε Κ.
Please try to contact us with your order information. You can contact me jaychivo@extendoffice. Com.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Έχω ένα παρόμοιο πρόβλημα. Έπρεπε να επανεγκαταστήσω το office και μετά εγκατέστησα το OfficeTab Enterprise x64. Διαμόρφωσα τις ρυθμίσεις και άνοιξα το Excel. Οι καρτέλες δεν εμφανίστηκαν. Κοίταξα τις Επιλογές -> Πρόσθετα -> Πρόσθετα COM και είδα ότι η τοποθεσία είναι κενή τόσο για το OfficeTab.TabsforExcel2013 όσο και για το TabsforOfficeHelper.Helper

Πώς μπορώ να εμφανίσω ξανά τις καρτέλες για εμφάνιση;

Τρέχω Windows 10 έκδοση 1803.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.
Δοκιμάστε να κάνετε λήψη και εγκατάσταση του λογισμικού από αυτόν τον σύνδεσμο https://www.cdn.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTabEnterprise.exe
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Το ίδιο ζήτημα , έπρεπε να επανεγκαταστήσετε την καρτέλα του Office για να αναβαθμίσετε σε office 365 64x, το πρόσθετο δεν είχε τοποθεσία δεν μπορούσε να ενεργοποιηθεί ξανά παρά τις επαναλαμβανόμενες απεγκαταστάσεις και επανεγκαταστάσεις. διαγράφηκε και εγκαταστάθηκε η έκδοση Enterprise που φαίνεται να έχει λειτουργήσει μόνο εγκατεστημένα στοιχεία για κανονική έκδοση. Τώρα θέλω να το αγοράσω αυτό;;;
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.
Please contact us with your old license information via sales@extendoffice. Com.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Το ίδιο πρόβλημα, αλλά ίσως ένα διαφορετικό θέμα. Το Office Tab 13.1 που καταχωρήθηκε σταμάτησε να λειτουργεί. Όταν κάνω κλικ σε οποιοδήποτε εικονίδιο της καρτέλας του Office, λαμβάνω ένα παράθυρο διαλόγου που καθορίζει: Σφάλμα προετοιμασίας 4 για το Officetabloader.dll. Έχω επανεγκαταστήσει τον πίνακα του Office 13.1 και συνεχίζω να λαμβάνω το σφάλμα. Τι μου προτείνετε;
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.
Δοκιμάστε να απενεργοποιήσετε το λογισμικό προστασίας από ιούς ή προσπαθήστε να προσθέσετε το λογισμικό μας στη λίστα αξιοπιστίας/λευκής του λογισμικού προστασίας από ιούς.
Στη συνέχεια, εγκαταστήστε ξανά το λογισμικό.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Όχι. Το προσπάθησα πριν επικοινωνήσω μαζί σας. Δοκίμασε ξανά με απεγκατάσταση της καρτέλας του Office και επανεκκίνηση και, στη συνέχεια, επανεγκατάσταση. Το ίδιο λάθος. Το πρόβλημα ξεκίνησε αφού ενεργοποίησα ένα μήνυμα "προσεχώς" από το MS Office 2016 σχετικά με τις επερχόμενες δυνατότητες για το Outlook. Υπάρχει πιθανώς μια σύγκρουση .DLL. Επιλύστε και δώστε οδηγίες. Ευχαριστώ.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Εγκατέστησε το Office 2019 πριν από μια εβδομάδα και το Tabs λειτούργησε μέχρι σήμερα (12/15). Λήψη του μηνύματος Initialization Error 4 από το OfficeTabLoader.dll. Προστέθηκε πρόγραμμα σε εξαιρέσεις προστασίας από ιούς, αλλά εξακολουθεί να μην λειτουργεί. Αγόρασα προσωπική άδεια πέρυσι.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.

Προσπαθήστε να το διορθώσετε σύμφωνα με

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-other_settings/initialization-error-4-terminalexe-mt4/5836b475-7e2a-4be9-a084-cc9d1fa4a71b

Οι άλλοι χρήστες που αντιμετώπισαν το ίδιο πρόβλημα και το διορθώνουν ως εξής:


Έχω bit Defender απόλυτη ασφάλεια.

Με την εξάλειψη δοκιμής και σφαλμάτων διαπιστώθηκε ότι η απενεργοποίηση της Προηγμένης άμυνας απειλών σταμάτησε το σφάλμα προετοιμασίας 4 και το Kutools λειτούργησε εντάξει. Κατά την εγκατάσταση του Kutools απενεργοποιήθηκε και το bitdefender…

Έτσι, πρόσθεσε το Excel και το Kutools στη λίστα εξαιρέσεων κάτω από την προηγμένη άμυνα απειλών και στη συνέχεια το ενεργοποιήσατε.

Όλα τα έργα. Ελπίζω ότι αυτό μπορεί να βοηθήσει άλλους.

·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Η απενεργοποίηση της προηγμένης άμυνας απειλών του Bitdefender επιτρέπει πλήρως την εκτέλεση της καρτέλας του Office. Ωστόσο, η εξαίρεση των τεσσάρων .exe στον κατάλογο καρτελών του γραφείου δεν λειτουργεί εάν εκτελείται η προηγμένη άμυνα trheat. Η λύση που βρήκα ήταν να προσθέσω τα εκτελέσιμα του Office (winword.exe, excel.exe, powerpt.exe) στη λίστα εξαιρέσεων. Στο σύστημά μου βρίσκονται στο C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16. Ολα καλά.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Η προσθήκη των εφαρμογών γραφείου στις εξαιρέσεις του bitdefender λειτούργησε και για μένα.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Όλα, έχοντας μόλις αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα, μπορώ να πω ότι «δεν είναι όλα καλά».

Η κύρια λειτουργία των προϊόντων 'A/V' είναι η προστασία του συστήματος και των προσωπικών σας δεδομένων. Η παράκαμψη του λογισμικού προστασίας είναι ένας άμεσος φορέας στο σύστημα. Προσπάθησα να απενεργοποιήσω προσωρινά τη δυνατότητα Advanced Threat Detection του Bitdefender Total Security, αλλά παρόλα αυτά έλαβα το Init Error 4, οπότε αυτή η λύση δεν λειτουργεί. Στη συνέχεια, ενεργοποίησα την προστασία και προχώρησα στην προσθήκη του WINWORD.EXE στην κενή λίστα εξαιρέσεων, αλλά παρόλα αυτά έλαβα το σφάλμα. Έτσι έκλεισα το Word και μετά το επανεκκίνησα. Τότε μπόρεσα να προσθέσω ή να κλείσω καρτέλες. Έκανα την ίδια διαδικασία με το Excel και τελικά πέτυχα το ίδιο αποτέλεσμα. Τώρα έχω δύο κρίσιμες εφαρμογές (υψηλά στοχευμένες από γκουρού κακόβουλου λογισμικού) απροστάτευτες.

Αυτό απέχει πολύ από την ιδανική λύση. Με σεβασμό προτείνω ότι η Detong Technology (ExtendOffice) συνεργαστείτε με το Bitdefender και άλλους παρόχους λογισμικού ασφαλείας για να αναπτύξετε μια πολύ πιο ασφαλή επίλυση αυτού του προβλήματος.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Υπάρχει κάποια άλλη λύση που μπορεί να γίνει εάν δεν έχετε πρόσβαση στις ρυθμίσεις προστασίας από ιούς για να προσθέσετε μια εξαίρεση για τα εκτελέσιμα αρχεία του Office και της καρτέλας του Office; Η εταιρεία μου άρχισε πρόσφατα να χρησιμοποιεί το McAfee Endpoint Security και η εταιρεία διαχειρίζεται τις ρυθμίσεις και τις πολιτικές και δεν επιτρέπει στους χρήστες να προσθέτουν εξαιρέσεις.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Πρόσφατα άλλαξα στο Bitdefender και οι παρακάτω διορθώσεις λειτούργησαν (συμπεριλαμβανομένης της προσθήκης εφαρμογών του Office στη λίστα εξαιρέσεων). Σας ευχαριστώ όλους για την αντιμετώπιση προβλημάτων.
wwk
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Υπάρχει κάποια άλλη λύση που μπορεί να γίνει εάν δεν έχετε πρόσβαση στις ρυθμίσεις προστασίας από ιούς για να προσθέσετε μια εξαίρεση για τα εκτελέσιμα αρχεία του Office και της καρτέλας του Office; Η εταιρεία μου άρχισε πρόσφατα να χρησιμοποιεί το McAfee Endpoint Security και η εταιρεία διαχειρίζεται τις ρυθμίσεις και τις πολιτικές και δεν επιτρέπει στους χρήστες να προσθέτουν εξαιρέσεις.


Στην εταιρεία μου χρησιμοποιούμε McAfee και επίσης κεντρική διαχείριση ρυθμίσεων, επομένως δεν υπάρχει τρόπος για έναν μόνο χρήστη να τροποποιήσει ένα πράγμα εδώ. Πιστεύω επίσης ότι δεν μπορεί να λειτουργήσει ένα λογισμικό μόνο εάν πρέπει να απενεργοποιήσω την προστασία των πιο ευάλωτων προγραμμάτων όπως το office στον υπολογιστή μου.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.
Πρώτα απ 'όλα, το λογισμικό μας είναι απολύτως ασφαλές. Σας συνιστούμε να χρησιμοποιήσετε το διαδικτυακό λογισμικό προστασίας από ιούς για να σαρώσετε το λογισμικό μας. https://www.virustotal.com/

Συνεργαζόμαστε επίσης με την εταιρεία λογισμικού προστασίας από ιούς για να εργαστούμε σε αυτό το ζήτημα. Και σύντομα θα κυκλοφορήσουμε νέες εκδόσεις.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
"Η απενεργοποίηση της προηγμένης άμυνας απειλών του Bitdefender επιτρέπει εξ ολοκλήρου την εκτέλεση της καρτέλας του Office. Ωστόσο, η εξαίρεση των τεσσάρων .exe στον κατάλογο καρτελών του γραφείου δεν λειτουργεί εάν εκτελείται η προηγμένη άμυνα trheat. Η λύση που βρήκα ήταν να προσθέσω τα εκτελέσιμα αρχεία του γραφείου (winword.exe , excel.exe, powerpt.exe) στη λίστα εξαιρέσεων. Στο σύστημά μου βρίσκονται στο C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16. Όλα καλά."

Αυτή η προσέγγιση λειτουργεί επίσης για μένα
ευχαριστώ Παύλο
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Το Bitdefender Advanced Threat Defense είναι ενεργοποιημένο, όπως θα έπρεπε. Τοποθέτησα εκτελέσιμα αρχεία Word και Excel (ό,τι χρειάζομαι) στη λίστα εξαιρέσεων, ώστε να λειτουργούν οι καρτέλες του Office. Εξακολουθεί να μην είναι η καλύτερη λύση, επειδή οι εφαρμογές MS Office αποτελούν πάντα τεράστιο στόχο για κακόβουλο λογισμικό. αυτές οι εφαρμογές θα πρέπει να προστατεύονται. Μια καλύτερη λύση είναι ΑΚΟΜΑ απαραίτητη, μια που δεν εκθέτει τις εφαρμογές του Office.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια σας, εκτελώ το Office 365 32bit σε Windows 1809 64bit. Χρησιμοποιώ το Bitdefender. Εγκατέστησα το v13.1 και έλαβα το σφάλμα Initialization 4 όπως και οι άλλοι χρήστες σε αυτήν τη σελίδα. Έκλεισα το Bitdefender, επανεγκατέστησα την έκδοση 13.1, καμία αλλαγή. Παρακαλώ ενημερώστε με τι μπορώ να κάνω για να λειτουργήσει.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Προβολή πλήρους ανάρτησης