By WaffleDot την Τετάρτη 11 Μαΐου 2022
Καταχωρήθηκε στο Kutools για Excel
Απαντήσεις 2
συμπαθεί 0
Προβολές 6.8K
Ψηφοφορίες 0
Γεια σας παιδιά, είμαι νέος χρησιμοποιώντας kutools για τη δουλειά μου, έχω ερώτηση πόσες συσκευές σε 1 κλειδί άδειας χρήσης; υπάρχει καμία μέγιστη συσκευή συνδεδεμένη; ή εφόσον χρησιμοποιώ το καταχωρημένο email μου, μπορώ να συνδεθώ όπου θέλω; και το Kutools είναι για ισόβια άδεια ή μόνο 1 έτος; Συγγνώμη που τα ρωτάω, γιατί δεν μπορώ να καταλάβω την επισκόπηση. Ευχαριστώ για την απάντηση
Γεια σου,

- πόσες συσκευές σε 1 κλειδί άδειας χρήσης; υπάρχει καμία μέγιστη συσκευή συνδεδεμένη;
- Μπορείτε να εγκαταστήσετε και να χρησιμοποιήσετε ένα αντίγραφο του λογισμικού στη συσκευή με άδεια χρήσης και να εγκαταστήσετε ένα άλλο αντίγραφο σε μια φορητή συσκευή για χρήση από τον κύριο χρήστη της συσκευής με άδεια χρήσης.
Εάν εγκαταστήσετε ένα αντίγραφο του Λογισμικού σε έναν Terminal Server ή έναν Citrix Server, απαιτείται ξεχωριστή άδεια εφαρμογής επιτραπέζιου υπολογιστή για κάθε επιφάνεια εργασίας από την οποία γίνεται πρόσβαση στην εφαρμογή.
[attachment]licensed device.png[/attachment]

- ή εφόσον χρησιμοποιώ το καταχωρημένο email μου, μπορώ να συνδεθώ όπου θέλω;
- Θα μπορούσατε να αδειοδοτήσετε μόνο δύο συσκευές (έναν υπολογιστή και μία φορητή συσκευή). Ωστόσο, εάν χρειαστεί να το χρησιμοποιήσετε κάπου αλλού, μπορείτε να έχετε πρόσβαση εξ αποστάσεως.
απομακρυσμένη πρόσβαση.png


- Το Kutools είναι για άδεια ζωής ή μόνο 1 έτος;
- Είναι άδεια ζωής. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την έκδοση που αγοράσατε για πάντα. Και υποστηρίζει δωρεάν αναβάθμιση για 2 χρόνια. Μετά από 2 χρόνια χρήσης, εάν θέλετε να το αναβαθμίσετε στην πιο πρόσφατη έκδοση, θα χρειαστεί να ανανεώσετε τη συνδρομή.

Για περισσότερες λεπτομέρειες, ανατρέξτε στο https://www.extendoffice.com/support/end-user-license-agreement.html.

Amanda
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
1 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια WaffleDot και τους χρήστες που διάβασαν την ανάρτηση. Συγγνώμη που ενημέρωσα την απάντηση. Ανατρέξτε στην πιο πρόσφατη επεξεργασμένη απάντηση παραπάνω.
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Προβολή πλήρους ανάρτησης