By ehrlem@gmail.com την Πέμπτη 05 Οκτωβρίου 2023
Καταχωρήθηκε στο Kutools για το Outlook
Απαντήσεις 0
συμπαθεί 0
Προβολές 1.4K
Ψηφοφορίες 0
Γεια σας ExtendOffice,

Είμαι άρρωστος και κουρασμένος από αυτό! Βασανίζομαι με το Kutools Outlook εδώ και μια ώρα.
!!! Πρέπει να δουλέψω και δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τις εσφαλμένα προγραμματισμένες ρουτίνες εγκατάστασης !!!!
Όλα τα προϊόντα τους τα έχω αγοράσει. Χρησιμοποιώ τις δυνατότητες απόδοσης ίσως το 5% του χρόνου. Δεν πειράζει, θέλω το καλύτερο και το πληρώνω. Χρειάζομαι Enterprise; Ποτέ, αλλά αγοράζω το Enterprise για πληρότητα.
Χθες, ενημέρωσα από το Kutools Excel 28 σε 29 χωρίς πρώτα να απεγκαταστήσω την έκδοση 28. Κανένα πρόβλημα, η εγγραφή παρέμεινε.
Στη συνέχεια έκανα το ίδιο με το Kutools Outlook. Από την έκδοση 16 έως 17.
Λάθος κωδικός άδειας χρήσης ή όνομα χρήστη. Τι ανοησία!
Τότε σκέφτηκα ότι μπορεί να οφείλεται στο άνευ εγκεφάλου, μακρύ κλειδί εγγραφής με αναδιπλώσεις σε μορφή PDF.
Στη συνέχεια, το έβαλα σε μορφή απλού κειμένου, αφαίρεσα όλα τα διαλείμματα.
Τίποτα δεν βοήθησε!
Στη συνέχεια απεγκατέστησα το Outlook με το Revo-Uninstaller Kutools, αφαίρεσα όλα τα υπολείμματα.
Τώρα βέβαια έχουν φύγει και οι ρυθμίσεις που έκανα. Ευχαριστώ πολύ επίσης!
Στη συνέχεια εγκαταστάθηκε ξανά το Kutools Outlook. Θα μπορούσα να είχα γλυτώσει από τον κόπο!
Ακριβώς το ίδιο παιχνίδι, λάθος όνομα ή κλειδί.
Όσο ισχυρό κι αν είναι το λογισμικό τους, η ρουτίνα εγκατάστασής τους είναι underground!
Θα πρέπει να σκεφτείτε αν αξίζει να χρησιμοποιήσετε ένα τέτοιο κλειδί εγγραφής, με το οποίο δεν αντιμετωπίζει το δικό τους λογισμικό.
Πού πάμε από εδώ?!

Το έγραψα χθες, Εμείς 04.10.2023 22:08
Μέχρι στιγμής, καμία απάντηση, κανένα εισιτήριο!
Προβολή πλήρους ανάρτησης