Τρίτη, 12 2023 Σεπτέμβριο
  1 Απαντήσεις
  4.1K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Μόλις άρχισα να χρησιμοποιώ την επιλογή εισαγωγής της ημερομηνίας και της ώρας στο επάνω μέρος του σώματος του email μου, αυτό είναι χρήσιμο όταν πρέπει να τεκμηριώσω ένα πρόβλημα και πρέπει να αναπτύξω ένα χρονοδιάγραμμα. Υπάρχουν δύο μικρά ζητήματα:

Όταν το Kutools εισάγει την ημερομηνία, υπάρχει μια σκληρή επιστροφή πάνω από αυτήν. Δεν είναι μεγάλη υπόθεση, αλλά όταν χρησιμοποιώ τα γρήγορα βήματα μου, για την απάντησή μου, βάζει το προγραμμένο μήνυμά μου πάνω από την ημερομηνία. Δες παρακάτω.

Αυτό το αίτημα απορρίφθηκε λόγω έλλειψης PO. Στείλτε ξανά με τον αριθμό ταχυδρομικής αποστολής.
Τη Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2023, στις 4:33:54 μ.μ. Ο Scott Farris έγραψε:

Το δεύτερο ζήτημα είναι ότι η μορφή ημερομηνίας δεν σας επιτρέπει να προσθέσετε "at" μεταξύ της ημερομηνίας και της ώρας, γεγονός που την καθιστά γραμματικά λανθασμένη. θα έπρεπε να πω,

Τη Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2023, στις 4:33:54 μ.μ. Ο Scott Farris έγραψε:

Ξέρω ότι αυτά είναι πολύ μικρά ζητήματα, αλλά είμαι λίγο OCD και με προβληματίζει.

Ευχαριστούμε
Σκοτ Φάρις
8 μήνες πριν
·
#8417
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας. Έχω προωθήσει τις προτάσεις σας στην ομάδα ανάπτυξης μας για εξέταση σε μελλοντικές εκδόσεις.

Εκτιμούμε την προσοχή σας στη λεπτομέρεια και λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη τις προτάσεις σας. Η συμβολή σας μας βοηθά να βελτιώσουμε το προϊόν μας και να παρέχουμε καλύτερη εμπειρία για όλους τους χρήστες μας.

Εάν έχετε περισσότερες προτάσεις ή αντιμετωπίζετε άλλα προβλήματα, μη διστάσετε να μας ενημερώσετε. Είμαστε εδώ για να σας βοηθήσουμε.

Amanda
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.