Τετάρτη, 09 2019 Ιανουάριο
  11 Απαντήσεις
  4.7K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Είχαμε παρατηρήσει μια επιβράδυνση στο Outlook από την εγκατάσταση του Kutools. Όταν κάνετε κλικ σε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να το εμφανίσετε στο παράθυρο ανάγνωσης, θα χρειάζονταν 20 δευτερόλεπτα για να εμφανιστεί και το παράθυρο του Outlook θα έμενε κενό μέχρι να ολοκληρωθεί η φόρτωση του μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Μόλις απεγκατέστησα το Kutools και εμφανίζει τα email αμέσως.

Καμιά ιδέα τι μπορούμε να κάνουμε για να το διορθώσουμε;

Ευχαριστώ!
Ματ
5 χρόνια πριν
·
#1835
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.
Έχετε άλλα πρόσθετα στον διαχειριστή πρόσθετων του Outlook;
Δοκιμάστε να απενεργοποιήσετε άλλα πρόσθετα του Outlook.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
5 χρόνια πριν
·
#1836
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Έχουμε άλλα πρόσθετα, όπως ένα για το Exchange και το Acrobat PDFMaker, που χρειαζόμαστε. Θα προσπαθήσω να απενεργοποιήσω τα πάντα εκτός από το πρόσθετο του Exchange και θα δω τι θα συμβεί.
5 χρόνια πριν
·
#1837
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Έχω το ίδιο πρόβλημα.

απενεργοποίησε όλα τα άλλα πρόσθετα, αλλά το Outlook εξακολουθεί να υστερεί με το kutools 10.

αν απενεργοποιήσω το kutools όλα λειτουργούν καλά και γρήγορα.
5 χρόνια πριν
·
#1838
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Το ίδιο έκανα κι εγώ. Όλα τα πρόσθετα είναι απενεργοποιημένα, τρέχει μια χαρά. Kutools ενεργοποιημένα, sloooooww.
5 χρόνια πριν
·
#1839
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Θα προσπαθήσουμε να το βελτιώσουμε σύντομα στις επόμενες εκδόσεις.
4 χρόνια πριν
·
#1840
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Αντιμετώπιζα το ίδιο πρόβλημα με το παραπάνω. Ωστόσο, με κάποιο τρόπο καταφέρνω να αποκτήσω αυτόν τον ιστότοπο http://www.aolhelp247.com/blog/how-to-delete-aol-email-hacked-account/ για την τεχνική βοήθεια.
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Είχαμε παρατηρήσει μια επιβράδυνση στο Outlook από την εγκατάσταση του Kutools. Όταν κάνετε κλικ σε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να το εμφανίσετε στο παράθυρο ανάγνωσης, θα χρειάζονταν 20 δευτερόλεπτα για να εμφανιστεί και το παράθυρο του Outlook θα έμενε κενό μέχρι να ολοκληρωθεί η φόρτωση του μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Μόλις απεγκατέστησα το Kutools και εμφανίζει τα email αμέσως.

Καμιά ιδέα τι μπορούμε να κάνουμε για να το διορθώσουμε;

Ευχαριστώ!
Ματ


Έχω το ίδιο θέμα με τον Ματ. Υπάρχουν προτάσεις για να διορθωθεί αυτό; Εκτελώ τη δοκιμαστική έκδοση επειδή ήθελα να δοκιμάσω το Kutools για το Outlook πριν το αγοράσω. Λατρεύω τα Kutools για το excel, αλλά αυτό προκαλεί άμεσο πονοκέφαλο. Έχω απενεργοποιήσει όλα τα άλλα πρόσθετα και εξακολουθώ να έχω τον μπλε κύκλο του θανάτου σχεδόν σε κάθε στροφή από την εγκατάσταση. Εκτελώ το Outlook 2016. Οποιεσδήποτε συμβουλές/κόλπα ή καθοδήγηση θα εκτιμούσαμε πολύ. Ευχαριστώ!
4 χρόνια πριν
·
#1842
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Έχω το ίδιο θέμα με τον Ματ. Υπάρχουν προτάσεις για να διορθωθεί αυτό; Εκτελώ τη δοκιμαστική έκδοση επειδή ήθελα να δοκιμάσω το Kutools για το Outlook πριν το αγοράσω. Λατρεύω τα Kutools για το excel, αλλά αυτό προκαλεί άμεσο πονοκέφαλο. Έχω απενεργοποιήσει όλα τα άλλα πρόσθετα και εξακολουθώ να έχω τον μπλε κύκλο του θανάτου σχεδόν σε κάθε στροφή από την εγκατάσταση. Εκτελώ το Outlook 2016. Οποιεσδήποτε συμβουλές/κόλπα ή καθοδήγηση θα εκτιμούσαμε πολύ. Ευχαριστώ!

Καλή τύχη. Το παρατήσαμε και το πληρώσαμε. Δεν ξέρω πώς το χρησιμοποιεί κάποιος. Προφανώς δεν είναι ένα σφάλμα που περιορίζεται σε μερικά άτομα.
4 χρόνια πριν
·
#1843
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία.
Εάν έχετε αγοράσει το λογισμικό και μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για την επιστροφή χρημάτων εντός 60 ημερών.
Επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία της παραγγελίας σας.
Λυπάμαι. :)
4 χρόνια πριν
·
#1844
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία.
Εάν έχετε αγοράσει το λογισμικό και μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για την επιστροφή χρημάτων εντός 60 ημερών.
Επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία της παραγγελίας σας.
Λυπάμαι. :)

Έχουν περάσει πάνω από 60 μέρες. Ανάρτησα αυτό το νήμα πριν από 8 μήνες. Και αυτή είναι μια θλιβερή απάντηση. Λοιπόν, ξέρετε ότι είναι αργό και προσφέρετε επιστροφή χρημάτων αντί να το διορθώσετε;
4 χρόνια πριν
·
#1845
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Λυπούμαστε, θα πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω email ().
Επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία της παραγγελίας σας μέσω email και θα σας επιστρέψουμε τα χρήματα. Παρακαλώ μην ανησυχείτε για αυτό. :)
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.