Παρασκευή, 17 2023 Μαρτίου
  1 Απαντήσεις
  4.4K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Αναζητώ έναν τρόπο για να προσθέσω πλαίσια ελέγχου με δυνατότητα κλικ σε μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Outlook. Χρειάζομαι πολλά πλαίσια ελέγχου, όχι έρευνα. Θα ήθελα να δημιουργήσω πρότυπα ή "πίνακες" όπου μπορώ να αντιγράψω και να επικολλήσω πληροφορίες σε ένα εξερχόμενο μήνυμα και να μπορέσει ο παραλήπτης να ελέγξει τα πλαίσια στο email απάντησής του, ώστε να μπορώ να δω τις επιλογές του για μια σειρά ζητημάτων ή ερωτήσεων . Έχω δοκιμάσει πολλά πράγματα με επικόλληση από το Word, αλλά τίποτα δεν λειτουργεί για μια απάντηση.

Θα μου επιτρέψει το πρόσθετο σας να το κάνω αυτό;
Ο παραλήπτης που μου στέλνει τις απαντήσεις χρειάζεται επίσης το πρόσθετο;

Ευχαριστώ,

αντωνάκης
πριν 1 χρόνο
·
#3448
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Ναι, το Kutools for Outlook's Kutools Pane σάς επιτρέπει να εισάγετε πλαίσια ελέγχου γρήγορα και εύκολα.

Αφού κάνετε λήψη του Kutools για το Outlook, όταν δημιουργείτε ένα νέο μήνυμα, το παράθυρο Kutools θα εμφανιστεί στη δεξιά πλευρά του παραθύρου Μηνύματα όπως φαίνεται παρακάτω. (Εάν δεν το βλέπετε, κάντε κλικ Ψωμί σχετικά με την Μήνυμα αυτί.)

1. Από την Αυτόματο κείμενο καρτέλα, 2. επιλέγω CheckBox, και μετά 3. κάντε κλικ στο Πλαίσιο ελέγχου1 για να εισαγάγετε ένα πλαίσιο ελέγχου.
kutools pane.png

Μόλις οι παραλήπτες λάβουν το μήνυμα, μπορούν να ελέγξουν τα πλαίσια στα απαντητικά email τους και να το στείλουν σε εσάς. Και δεν χρειάζονται το πρόσθετο για να απαντήσουν στο μήνυμα.

Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, μη διστάσετε να με ρωτήσετε.

Amanda
Συνημμένα (1)
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.