By Ξυλοκόπος την Παρασκευή 17 Ιουνίου 2022
Καταχωρήθηκε στο Kutools για το Outlook
Απαντήσεις 7
συμπαθεί 0
Προβολές 6.5K
Ψηφοφορίες 0
Παραβίαση πρόσβασης στη διεύθυνση 00000000000001598090 στην ενότητα "OutlookKutools.dll". Διαβάστε τη διεύθυνση 000000000000000


ξεκίνησε μόνο όταν έκανα ενημέρωση στην πιο πρόσφατη έκδοση
Γεια σου,

Συγγνώμη για την ταλαιπωρία. Θα μπορούσατε να απεγκαταστήσετε το Kutools για το Outlook από τον υπολογιστή σας και στη συνέχεια να κάνετε λήψη και εγκατάσταση αυτής της έκδοσης: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Και μη διστάσετε να ρωτήσετε εάν έχετε περαιτέρω ερωτήσεις σχετικά με τη νέα έκδοση.

Amanda
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Ευχαριστώ για την απάντησή σας και απεγκατέστησα/εγκατέστησα, ωστόσο, τώρα λαμβάνω

Παραβίαση πρόσβασης στη διεύθυνση 00000000000001708170 στην ενότητα "OutlookKutools.dll". Διαβάστε τη διεύθυνση 000000000000000
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια σου,

Μπορείτε να μου πείτε πότε συνέβη αυτό; Ήταν όταν θέλετε να στείλετε ένα email; Ή συμβαίνει αμέσως μετά το άνοιγμα του Outlook;

Amanda
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια σου Amanda,

Συμβαίνει όταν το Outlook ξεκινά κάθε φορά από την τελευταία αναβάθμιση (συμπεριλαμβανομένης της έκδοσης beta).
Έχω απεγκαταστήσει και επανήλθα στην αρχική μου έκδοση για επιβεβαίωση μόλις τώρα και δεν λαμβάνω μηνύματα κατά την εκκίνηση. Δεν ξέρω ποιος αριθμός έκδοσης είναι καθώς τα ονόματα αρχείων είναι όλα ίδια, αλλά πριν από τις 09 Ιουνίου 2022 (34,877 KB). Θα παρακολουθώ και θα αναφέρω στο μέλλον.

μικρόφωνο
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια σου Mike,

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες και ευχαριστώ για τις μελλοντικές σας ενημερώσεις.

Amanda
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια σου Mike,

Δοκιμάστε να κάνετε λήψη αυτής της έκδοσης: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Αυτό θα πρέπει να διορθώσει το σφάλμα

Amanda
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια σου Amanda,

Δεν έχω δει το μήνυμα σφάλματος από τότε που επέστρεψα τώρα. Είναι σίγουρα κάτι στη νέα και beta έκδοση.

Χαιρετισμούς,
μικρόφωνο
·
πριν 1 χρόνο
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Προβολή πλήρους ανάρτησης