Ανώνυμος χρήστης
  Τετάρτη, 11 2022 Μαΐου
  1 Απαντήσεις
  6K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Ο υπολογιστής μου χάλασε τα Χριστούγεννα. Έπρεπε να πάρω ένα καινούργιο επειδή μια ηλεκτρική απότομη τάση νωρίτερα μέσα στο έτος προκάλεσε ένα μικρό άγνωστο πρόβλημα που έγινε ένα μεγάλο γνωστό πρόβλημα. Είχα όλα τα αντίγραφα ασφαλείας. Είχα ορισμένα ζητήματα μεταξύ αλληλογραφίας IMAP και POP τα οποία επιλύσα με τη μετάβαση στο POP, ώστε να μπορώ να συνδυάσω όλες τις διευθύνσεις email μου σε ένα αρχείο PST στη μονάδα δίσκου και όχι "C", όπως είχα πριν από τη συντριβή.
Για μερικούς μήνες, ενώ έκανα επαναφορά όλου του άλλου λογισμικού που δεν ήταν MSFT, είχα πολλά αρχεία email για κάθε διεύθυνση email που έχω. Αυτό δημιούργησε πολλά αντίγραφα. Κατάφερα να αφαιρέσω τα περισσότερα από τα αντίγραφα χρησιμοποιώντας τα Εργαλεία PST. Το σύνολο εργαλείων του δεν μπορούσε να φιλτράρει πολλά διπλότυπα email. ωστόσο.
Λοιπόν, αγόρασα το εργαλείο που ExtendOffice είχε μέσω συνδέσμου στο 4Team που αφαίρεσε αρκετά.

Εισήγαγα όλους τους τυπικούς ενσωματωμένους κανόνες του Outlook που στέλνουν μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σε συγκεκριμένους φακέλους. Τις προάλλες εισήγαγα το ExtendOffice κανόνες που βρίσκουν ανεπιθύμητα email. Επειδή χρειάστηκε πολύς χρόνος για να ξαναφτιάξω τον υπολογιστή μου (φορολογική περίοδος και πολλά άλλα), έχω 6,000 email (σύμφωνα με τον αριθμό των φακέλων) για να φιλτράρω τα ανεπιθύμητα. Τρέχει ΠΟΛΥ, ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ.

Γιατί; Εκτός από την προσπάθεια αποφυγής μιας τέτοιας συσσώρευσης μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, μπορεί το φίλτρο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας να λειτουργεί πιο γρήγορα;

BTW: Ποια είναι η σύνταξη για τις ετικέτες σε αυτόν τον ιστότοπο;
πριν 1 χρόνο
·
#2836
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. Αναζητούμε πάντα μια λύση για να λειτουργεί πιο γρήγορα το φίλτρο ανεπιθύμητης ενέργειας. Ωστόσο, εάν έχετε μεγάλους όγκους email, θα χρειαστεί κάποιος χρόνος για να φιλτράρετε με την τρέχουσα έκδοση.

Μόλις έχουμε μια λύση, θα τη συμπεριλάβουμε στις μελλοντικές εκδόσεις.

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.

Amanda
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.