By steve364 την Κυριακή, 24 Απριλίου 2022
Καταχωρήθηκε στο Kutools για το Outlook
Απαντήσεις 1
συμπαθεί 0
Προβολές 7.5K
Ψηφοφορίες 0
Γεια σου Jay, δεν ξέρω ότι έχασα μια απάντηση, αλλά εξακολουθώ να παλεύω με το Kutools για το Outlook.

Το πιο πρόσφατο πρόβλημα που έχω είναι ότι το Outlook το έχει απενεργοποιήσει καθώς χρειάζεται πολύς χρόνος για να ξεκινήσει το Outlook.

Πριν από αυτό σας έστειλα τα πρόσθετα, αλλά αυτά που συμπεριλαμβάνω δείχνουν ποια πρόσθετα χρησιμοποιούνται.
































































Περιμένω ότι όταν επιλέγω έναν αριθμό μηνυμάτων, θα μπορώ να τα μεταφέρω από το aol mail στον λογαριασμό μου στο gmail. Το μαζικό μπροστινό φαίνεται να τραβάει μια λίστα ονομάτων από τον λογαριασμό μου στο κολέγιο του Σέφιλντ, αλλά δείτε την αναφορά στο sharepoint στο στιγμιότυπο οθόνης των πρόσθετων παρακάτω.

Αντιμετώπισα επίσης προβλήματα όταν προσπάθησα να σας προωθήσω πράγματα όπως φαίνεται παρακάτω

Δείτε το νήμα. Εκεί θα πρέπει να δείτε τα στιγμιότυπα οθόνης Ο προωθητής στο email σας κατευθύνει στο jaychivo@extendoffice.cm που προκαλεί αυτό το σφάλμα

Λυπούμαστε, δεν ήταν σε θέση να παραδώσει το μήνυμά σας στην παρακάτω διεύθυνση.

Ο Steve

<jaychivo@extendoffice.cm>:
Δεν βρέθηκε εγγραφή mx για το domain=extendoffice.εκ

Εδώ είναι ένα από τα πρώτα προβλήματα



Και αυτό ήταν το αρχικό πρόβλημα. Δύσκολο το στιγμιότυπο οθόνης καθώς το Kutools είναι απενεργοποιημένο από το Outlook.


Μου πήρε πολλά χρόνια για να το μεταγλωττίσω, οπότε δεν θέλω να χρειαστεί να επανεγκαταστήσω από έναν σύνδεσμο που έχω ήδη κάνει.

Προσπαθώ πολύ σκληρά να συνεργαστώ μαζί σας σε αυτό, αλλά αν φαίνεται ότι δεν διαβάζετε αυτά που στέλνω και δεν απαντήσετε, θα θεωρήσω ότι το προϊόν και η υποστήριξή σας είναι φρικιαστικά. Επιστρέψτε μου με μια λογική απάντηση. Btw, εργάστηκα στο λογισμικό για 32 χρόνια, έχω MSc στις σπουδές Υπολογιστών και είμαι Chartered μέλος της British Computer Society με μεταπτυχιακό τίτλο διδασκαλίας.

Θερμούς χαιρετισμούς

Στηβ Μαρπλς






Πρόσθετα


Από: Steve Marples
Αποστολή: 15 Απριλίου 2022 10:14
Προς: Στίβεν Μάρπλς
Θέμα: Re: ExtendOffice - Η μαζική προώθηση δεν λειτουργεί

Όπως εξήγησα στη νέα μου αναφορά σφάλματος, δεν θα εισαγάγει το στιγμιότυπο οθόνης .jpg το οποίο μετέτρεψα σε jpg μέσω της ζωγραφικής. Ήταν ένα .PNG

Αποκτήστε το Outlook για Android

________________________________________
Από: Jay Chivoextendoffice.com>
Αποστολή: Παρασκευή, 15 Απριλίου 2022, 08:57
Προς: smarples@aol.com
Θέμα: RE: ExtendOffice - Η μαζική προώθηση δεν λειτουργεί


Αγαπητοί μουσουλμάνοι,

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.

Δοκιμάστε να τραβήξετε μερικά στιγμιότυπα οθόνης για να καταδείξετε το πρόβλημα.

Έχετε εγκαταστήσει την πιο πρόσφατη έκδοση;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Τζέι Τσίβο

Η Addin Technology Inc.

ιστοσελίδες: https://www.extendoffice.com / https://www.addintools.com

Ακολουθήστε μας:

Από: Υποστήριξη
Εστάλη: Παρασκευή, 15 Απριλίου 2022, 2:09 π.μ
Για να στηρίξει
Θέμα: ExtendOffice - Η μαζική προώθηση δεν λειτουργεί

Κατηγορίες: Kutools για το Outlook
Μήνυμα: Εγκατέστησα αλλά η μαζική προώθηση έδωσα μόνο μια λίστα για τον λογαριασμό ανταλλαγής μου, αλλά στέλνω email στον άλλο Λογαριασμό μου Google. Δεν υπάρχει αποστολή email για είσοδο.
Ο Jay Chivo απάντησε και έστειλε έναν σύνδεσμο που μου είπε να διαγράψω την τρέχουσα έκδοσή μου και να την αντικαταστήσω με αυτήν στον σύνδεσμο. Έτσι έκανα αλλά έλαβα
Μήνυμα: Τώρα, όταν κάνω κλικ στο Μαζική προώθηση, επιστρέφει ένα "η λειτουργία αποτυγχάνει 0" από το Outlook
Ο Jay μου είπε να αφαιρέσω τα πρόσθετα και να προσπαθήσω ξανά, αλλά δεν ξέρω ποια πρόσθετα να αφαιρέσω.

Προσπάθησα να συμπεριλάβω ένα στιγμιότυπο οθόνης, αλλά τα αρχεία δεν φαίνεται να δέχονται αρχεία .png ή .jpg

Ο Jay Chivo φαίνεται να έχει εξαφανιστεί, οπότε δεν μπορώ να προχωρήσω.

Παρακαλώ βοηθήστε

Στηβ Μαρπλς
Ημερομηνία αποστολής: Παρασκευή, 15 Απριλίου 2022 02:08
Γεια σου Steve,

Λυπάμαι λοιπόν για την ταλαιπωρία.

Σύμφωνα με τα μηνύματά σας, δεν μπορείτε να τραβήξετε στιγμιότυπα οθόνης τώρα επειδή το Outlook απενεργοποίησε το Kutools; Εάν ναι, μπορείτε να εγκαταστήσετε ξανά την τελευταία έκδοση στον ιστότοπό μας και να δοκιμάσετε ξανά τη λειτουργία και να μας στείλετε λεπτομέρειες σχετικά με το πρόβλημα (στιγμιότυπα οθόνης εάν είναι απαραίτητο), ώστε να έχουμε μια καλύτερη αλλαγή για να αναπαραγάγουμε το πρόβλημα εδώ και να το διορθώσουμε.

Επίσης, παρατήρησα ότι πήγε ένα email που στείλατεextendoffice.cm>, αλλά όχιextendoffice.com>. Θα μπορούσατε να ελέγξετε αν τότε δεν μπορούσατε να ακούσετε τον Jay Chivo;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Amanda
·
2 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Προβολή πλήρους ανάρτησης