Τετάρτη, 02 2018 Μαΐου
  6 Απαντήσεις
  9.5K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Όταν έχετε ανοιχτά περισσότερα από δύο αρχεία powperpoint, η καρτέλα του Office κλειδώνει και αναγκάζεστε να κάνετε ένα σκληρό κλείσιμο στο powerpoint.
Έχω διαγράψει και επανεγκαταστήσει, συμβαίνει το ίδιο πρόβλημα
Έχω διαγράψει όλα τα πρόσθετα που πρόσθεσα στο powerpoint εκτός από το powerpoint, το ίδιο πρόβλημα

Έχω Powerpoint 2016 MSO (16.0.9226.2114) 64 bit.

Οποιεσδήποτε προτάσεις, φαίνεται να συμβαίνουν μόνο με το powerpoint, όχι με το Word ή το Excel.
5 χρόνια πριν
·
#1543
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Δοκιμάστε πρώτα να απενεργοποιήσετε όλα τα άλλα πρόσθετα στον διαχειριστή πρόσθετων του PowerPoint.
Μπορεί αυτό το ζήτημα να αντιγραφεί με δύο κενά αρχεία ή μόνο με τα υπάρχοντα αρχεία;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
5 χρόνια πριν
·
#1544
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.

το πρόβλημα φαίνεται να είναι ευρύτερο, γιατί έχω το ίδιο πρόβλημα με το Word.
Αντιμετωπίζω αυτό το ζήτημα μόνο στο Microsoft Surface book 2. Όχι στον επιτραπέζιο υπολογιστή μου, αλλά έχει ακριβώς την ίδια έκδοση του Office (365).
Το πρόβλημα υπάρχει τουλάχιστον από την έκδοση 12.0 του Office Tab (τώρα στην έκδοση 13.10)
Ίσως σχετίζεται με την ανάλυση οθόνης; Το Surface Book έχει ανάλυση 3000x2000...

Κύριλλος
5 χρόνια πριν
·
#1545
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Συγγνώμη που σας λέω ότι θα μπορούσε να είναι αυτό το θέμα "Ίσως σχετίζεται με την ανάλυση οθόνης; Το Surface Book έχει ανάλυση 3000x2000...".
Προσπαθήστε να επικοινωνήσετε μαζί μας με μερικά στιγμιότυπα οθόνης για να δείξετε το πρόβλημα μέσω .
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
5 χρόνια πριν
·
#1546
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου Jay,
Τα στιγμιότυπα οθόνης δεν θα δείχνουν τίποτα ιδιαίτερο. Η λέξη έχει παγώσει και αναγκάζομαι να κάνω ένα σκληρό κλείσιμο.
Το πρόβλημα φαίνεται να εμφανίζεται τυχαία. Συνέβη αρκετές φορές χθες και προσθέτω στη χρήση διαχωρισμένων παραθύρων για να συνεχίσω να δουλεύω.
Σήμερα, δεν μπορώ να το αναπαράγω. Δεν έχω συγκεκριμένο σενάριο, αλλά το πρόβλημα είναι αρκετά κοινό.
5 χρόνια πριν
·
#1547
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Μπορεί να μπορεί να αναπαραχθεί σύμφωνα με τη λειτουργία που κάνετε στο PowerPoint.
Εάν μπορείτε να μας πείτε πώς να το επαναλάβουμε, θα προσπαθήσουμε να το διορθώσουμε.
3 χρόνια πριν
·
#1548
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Ενδέχεται να προκύψουν προβλήματα με το PowerPoint που κρέμεται, παγώνει ή δεν ανταποκρίνεται για έναν ή περισσότερους από τους ακόλουθους λόγους: Αυτό το ζήτημα μπορεί να προκύψει εάν δεν έχετε εγκαταστήσει τις πιο πρόσφατες ενημερώσεις. Το PowerPoint μπορεί να χρησιμοποιείται από άλλη διαδικασία. ... Το λογισμικό προστασίας από ιούς μπορεί να είναι παλιό ή να έρχεται σε διένεξη με το PowerPoint.
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.