Παρασκευή, 05 2021 Νοέμβριο
  3 Απαντήσεις
  9.6K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Ξέρω ότι υπάρχει τρόπος να προσθέσω μια λίστα Αγαπημένα που έχω δημιουργήσει στη γραμμή εργαλείων γρήγορης πρόσβασης του Word στο επάνω μέρος της οθόνης, αλλά δεν θυμάμαι πώς να το κάνω. Μπορεί κάποιος να περιγράψει πώς γίνεται αυτό; Πολλά ευχαριστώ.

Ιάσονας
2 χρόνια πριν
·
#2345
Αποδεκτή απάντηση
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια Jason,

Για να προσθέσετε μια λίστα αγαπημένων στη γραμμή εργαλείων γρήγορης πρόσβασης του Word, μπορείτε να κάνετε δεξί κλικ στη λίστα και, στη συνέχεια, να δείτε το Προσθήκη στη γραμμή εργαλείων γρήγορης πρόσβασης επιλογή.
QAT2.png

Σημειώστε ότι εάν κάνετε δεξί κλικ στο εικονίδιο μιας λίστας, μόνο η ίδια η λίστα θα προστεθεί στη γραμμή εργαλείων γρήγορης πρόσβασης. Εάν κάνετε δεξί κλικ στο όνομα της κορδέλας (Word Favorites), όλες οι λίστες σας θα μεταβούν στη γραμμή εργαλείων.
QAT1.png

Έτσι φαίνεται:
  QAT3.png

Ελπίζω να σας βοηθήσει.

Amanda
Συνημμένα (3)
2 χρόνια πριν
·
#2345
Αποδεκτή απάντηση
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια Jason,

Για να προσθέσετε μια λίστα αγαπημένων στη γραμμή εργαλείων γρήγορης πρόσβασης του Word, μπορείτε να κάνετε δεξί κλικ στη λίστα και, στη συνέχεια, να δείτε το Προσθήκη στη γραμμή εργαλείων γρήγορης πρόσβασης επιλογή.
QAT2.png

Σημειώστε ότι εάν κάνετε δεξί κλικ στο εικονίδιο μιας λίστας, μόνο η ίδια η λίστα θα προστεθεί στη γραμμή εργαλείων γρήγορης πρόσβασης. Εάν κάνετε δεξί κλικ στο όνομα της κορδέλας (Word Favorites), όλες οι λίστες σας θα μεταβούν στη γραμμή εργαλείων.
QAT1.png

Έτσι φαίνεται:
  QAT3.png

Ελπίζω να σας βοηθήσει.

Amanda
Συνημμένα (3)
2 χρόνια πριν
·
#2346
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Δεν καταλαβαίνω ακριβώς πώς να το κάνω αυτό, αλλά νομίζω ότι αν μεταβείτε στον ιστότοπο του Word, αυτές οι πληροφορίες θα πρέπει να υπάρχουν. Παιδιά, χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Ξέρει κάποιος από εσάς να χρησιμοποιεί αφαίρεση φόντου? Πρέπει να αλλάξω το φόντο του βίντεό μου και δεν έχω ιδέα πώς να το κάνω. Ευχαριστώ πολύ όλους για οποιαδήποτε βοήθεια.
2 χρόνια πριν
·
#2634
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Το Burger King είναι μια αμερικανική πολυεθνική αλυσίδα εστιατορίων γρήγορου φαγητού.
Μενού πρωινού Burger King 2022
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.