Ανώνυμος χρήστης
  Κυριακή, 17 Μαρτίου 2024
  1 Απαντήσεις
  1.4K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια.

Έκανα τη δεύτερη αγορά μου την 1η Φεβρουαρίου 2022.
Πέρασαν άλλα δύο χρόνια, αλλά ακόμα δεν φαίνεται να έχει τα μεγάλα χαρακτηριστικά που νομίζω ότι έχει, οπότε δεν έχω κάνει ακόμα νέα αγορά.
Μπορώ να ενημερώσω στην τελευταία ενημέρωση 29.10 πριν από τον Φεβρουάριο του 2024;
Εάν κάνετε κλικ στον σύνδεσμο λήψης στη σελίδα 29.10, θα μεταφερθείτε στη σελίδα λήψης 30.00.
Θα ήθελα να χρησιμοποιήσω το 29.10 με δικαιώματα χρήστη επί πληρωμή, εάν είναι δυνατόν.

Ευχαριστούμε
πριν 1 μήνα
·
#8576
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Σας ευχαριστούμε που απευθυνθήκατε. Σχετικά με το ερώτημά σας, σημειώστε ότι με τη δωρεάν υποστήριξη ενημέρωσης 2 ετών, δικαιούστε να ενημερώσετε τις εκδόσεις που κυκλοφόρησαν πριν από τις 31 Ιανουαρίου 2024. Ωστόσο, το Kutools για Excel 29.10 κυκλοφόρησε στις 26 Φεβρουαρίου 2024, πράγμα που σημαίνει ότι μπορείτε μόνο να ενημερώσετε στην έκδοση 29.00 ή παλαιότερες εκδόσεις.

Κατανοούμε την επιθυμία σας για τις πιο πρόσφατες δυνατότητες και συνιστούμε ανεπιφύλακτα να εξετάσετε το ενδεχόμενο ανανέωσης της άδειας χρήσης. Η έκδοση 30.0 εισάγει το ισχυρό χαρακτηριστικό AI - Kutools AI Aide, το οποίο μπορεί να βελτιώσει σημαντικά την παραγωγικότητα και την αποτελεσματικότητα της ροής εργασίας σας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για την υποστήριξή σας και μη διστάσετε να επικοινωνήσετε εάν έχετε περαιτέρω ερωτήσεις ή ανησυχίες.

Amanda
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.