Πέμπτη, 27 2020 Αύγουστο
  4 Απαντήσεις
  6.3K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια χαρά σε όλους,
Χρησιμοποιούσα το κουμπί "Αποστολή μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου" στο KUTools για να στείλω υπενθυμίσεις για τα τιμολόγιά μας στους πελάτες μας. Έχω επισυνάψει ένα στιγμιότυπο οθόνης με το πώς φαίνεται το σώμα του email εδώ καθώς και το βιβλίο εργασίας που χρησιμοποιείται για τη δημιουργία του. Υπάρχει ένας πίνακας στο σώμα του email που δημιουργείται από κώδικα HTML μέσα σε ένα κελί.

Με την πιο πρόσφατη έκδοση του KUTools αυτό σταμάτησε να λειτουργεί. Αντί να δημιουργηθεί ο πίνακας όπως βλέπετε στο στιγμιότυπο οθόνης του σώματος υπενθύμισης, απλώς τοποθετεί όλο τον κώδικα HTML στο σώμα χωρίς να δημιουργείται ο πίνακας. Καμιά ιδέα τι ενημερώθηκε ή πώς μπορώ να το διορθώσω;

Εκτιμώ την βοήθεια σου!
3 χρόνια πριν
·
#2177
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Μόλις παρατήρησα ότι τα Συνημμένα δεν περνούν. Συγνώμη για αυτό; αλλά θα περιγράψω παρακάτω.
Έχω μια στήλη με τίτλο "Σώμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου". Αυτή η στήλη περιέχει HTML μέσα στο κελί. Έχω επικολλήσει παρακάτω τι εννοώ.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Αριθμός τιμολογίου Την ημερομηνία του τιμολογίου ΕΜΕΙΣ Ραντεβού Ποσό τιμολογίου
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>


Στην προηγούμενη έκδοση του KU Tools, όταν πήγα και έκανα κλικ στην αποστολή μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και έβαλα τη στήλη του σώματος του email στο πλαίσιο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που θα έβγαινε και θα έφτιαχνε έναν ωραίο πίνακα μέσα στο σώμα του email. Με την πιο πρόσφατη ενημέρωση, απλώς τραβάει το παραπάνω κείμενο HTML χωρίς να δημιουργεί πίνακα.

Ελπίζω ότι αυτό βοηθά στην εξήγηση.
ευχαριστώ!
3 χρόνια πριν
·
#2178
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Λυπούμαστε, θα το ρίξουμε μια ματιά και θα προσπαθήσουμε να το βελτιώσουμε σύντομα.
3 χρόνια πριν
·
#2179
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σας Excelfans,

Εκτιμήστε την ανταπόκριση. Κάποια ενημέρωση για το πώς πάει αυτό;
3 χρόνια πριν
·
#2180
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Εάν έχετε αγοράσει το λογισμικό, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω .

Έχουμε μια γρήγορη λύση για αυτό το ζήτημα. Ευχαριστώ.
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.