Παρασκευή, 17 2023 Φεβρουάριο
  4 Απαντήσεις
  4.6K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σας!

Θα ήταν δυνατό να διορθωθεί το μέγεθος του παραθύρου της "Μεγαλύτερης Γραμμής Φόρμουλας"; Όχι η θέση εντός του φύλλου, αλλά μόλις επεκταθεί δεν διατηρεί τις διαστάσεις, μόλις κλείσει το φύλλο ή αλλάξει καρτέλες

Ευχαριστώ και χαιρετισμούς
πριν 1 χρόνο
·
#3417
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Εννοείτε ότι θέλετε το "Bigger Formula Bar" να παραμείνει σε σταθερή θέση; Και η θέση δεν πρέπει να είναι στο φύλλο αλλά στην κορδέλα (βλ. στιγμιότυπο);
μεγαλύτερη γραμμή τύπων.png

Ή θέλετε να διορθωθεί το μέγεθος του "Bigger Formula Bar"; - Για αυτό, νομίζω ότι το "Bigger Formula Bar" δεν αλλάζει το μέγεθός του όταν κλείνετε ένα φύλλο ή αλλάζετε καρτέλες.

Amanda
πριν 1 χρόνο
·
#3418
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου Amanda

Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας ! Ναι, αναφερόμουν στο "μέγεθος"
Αποφάσισα να εγκαταστήσω ξανά το εργαλείο, γιατί προφανώς δεν μου έκανε, αλλά τώρα λειτουργεί! (δείτε εικόνα 1)
Αν όμως κλείσω το αρχείο του Excel, όταν το ξανανοίξω πρέπει να πάω ξανά στο "Εμφάνιση" και να κάνω κλικ στο "Big Formula Bar" και να το τοποθετήσω στην οθόνη. Είναι έτσι ή μου διαφεύγει κάτι άλλο;

Ευχαριστώ

Νίνο
Συνημμένα (1)
πριν 1 χρόνο
·
#3420
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου Νίνο,

Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση σας. Έχω προωθήσει τα σχόλια στην ομάδα ανάπτυξης μας.

Είναι έτσι ή μου διαφεύγει κάτι άλλο; - Για τις τρέχουσες εκδόσεις, θα πρέπει να ενεργοποιείτε τη Bigger Formula Bar κάθε φορά που ξεκινάτε το Excel.

Amanda
πριν 1 χρόνο
·
#3422
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
ναι σωστά ! και ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας!
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.