By LorenzoD την Παρασκευή 31 Αυγούστου 2018
Καταχωρήθηκε στο Kutools για Excel
Απαντήσεις 6
συμπαθεί 0
Προβολές 8.6K
Ψηφοφορίες 0
Γεια σας, μόλις κατέβασα το KUTOOLS για το excel 18. Το έχω εγκαταστήσει όμως όταν πάω στο 'Εισαγωγή', 'Λίστα
όλοι οι συνδυασμοί», λαμβάνω «Σφάλμα εκκίνησης 4».

Δεν είμαι σίγουρος αν έχει να κάνει με τον ιό McAfee.

Έχετε κάποιο link από όπου μπορούμε να το κατεβάσουμε; Και αποφύγετε το
θέμα?

Ευχαριστώ,
LorenzoD
Χαίρετε Κ.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε άλλες δυνατότητες του λογισμικού;
Εάν όχι, δοκιμάστε να απενεργοποιήσετε το λογισμικό προστασίας από ιούς και, στη συνέχεια, δοκιμάστε ξανά τη λειτουργία σας.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Λαμβάνω το ίδιο σφάλμα "Initialization Error 4". Δεν μπορώ να απενεργοποιήσω πλήρως το λογισμικό AV μου, αλλά έχω εξαιρέσει τόσο τον κατάλογο c:\program files(x86)\kutools όσο και τον κατάλογο c:\Users\username\app data\roaming\kutools χωρίς αποτέλεσμα.

Επιπλέον, μπόρεσα να χρησιμοποιήσω σε άλλους φορητούς υπολογιστές της εταιρείας μας και δεν είχα το ίδιο πρόβλημα.

Δοκίμασα να απεγκαταστήσω και να επανεγκαταστήσω το λογισμικό. Εγκατέστησα αρχικά με το MSI αλλά στη συνέχεια στη δεύτερη προσπάθεια εγκατάστασης χρησιμοποίησα το exe. Αυτό είναι με την έκδοση 18.0. Παρακαλώ βοηθήστε.

Ευχαριστώ,
Φιλ Π
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.
Πηγαίνετε πρώτα στην απεγκατάσταση του Kutools για Excel από τον Πίνακα Ελέγχου.
Στη συνέχεια, μεταβείτε για λήψη και εγκατάσταση του πακέτου exe.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Απογοητευτικό. Το KuTools λειτουργεί άψογα για το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα και τώρα λαμβάνω αυτό το Σφάλμα εκκίνησης. Έκανα απεγκατάσταση, επανεγκατάσταση και επανεκκίνηση του Excel. Ακόμα έχετε το ίδιο πρόβλημα. Και έχω επίσης προσθέσει το Excel στις εξαιρέσεις του Τείχους προστασίας.
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
γεια Jay,

Το ίδιο πρόβλημα εδώ, το KT μόλις άρχισε να εμφανίζει το σφάλμα KTEMAI~1.dll (προηγουμένως έδειχνε ολόκληρο το όνομα... kemain32.dll ... χμμ ό,τι κι αν σημαίνει αυτό).
Δούλεψε ξανά μετά την ολοκλήρωση (αλλά πλήρη επανεγκατάσταση του Office 365). Προηγουμένως, είχα απεγκαταστήσει και επανεγκαταστήσει το Office, αλλά είχα ξεχάσει κάποια υπολείμματα (συν, είχα μια κακή μίξη).
Τέλος πάντων, επιστρέφω για να πω αν δεν λειτουργεί τίποτα άλλο, η πλήρης απεγκατάσταση του Office 365 και η επανεγκατάσταση του KT λειτούργησαν για μένα.
Το οποίο, προφανώς, είναι σαφής ένδειξη ότι δεν είναι πρόβλημα ΚΤ...
Συγγνώμη για τον θόρυβο, παιδιά!
·
5 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Απενεργοποίησε κανένα anti-virus, χρησιμοποιώ MS office 2016 και δίνει Σφάλμα Microsoft office 30034-4και διορθώθηκε με την απενεργοποίηση του anti-virus.
·
4 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Προβολή πλήρους ανάρτησης