Πέμπτη, 03 2022 Νοέμβριο
  3 Απαντήσεις
  4.7K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Σε έναν νέο υπολογιστή με εγκατεστημένο το Win10 εγκαταστάθηκε η πρώτη έκδοση 24.00 του Ku Tools για Excel.
Η άδεια αγοράζεται και η έκδοση του KuTools έχει καταχωρηθεί.
Όταν θέλω να ελέγξω τις ενημερώσεις, λαμβάνω το μήνυμα λάθους "Έλεγχος για σφάλμα ενημέρωσης, δοκιμάστε ξανά αργότερα"
Κατέβασα την έκδοση 26.10 και άνοιξα ξανά το Excel, εξακολουθώ να βλέπω την παλιά έκδοση 24.00.
Πώς μπορώ να κάνω αναβάθμιση στην πιο πρόσφατη έκδοση;

Επίσης το μενού του ειδικού φίλτρου δεν εκκινεί τίποτα. πώς μπορώ να το κάνω αυτό να λειτουργήσει; Δοκίμασα το ίδιο σε έναν υπολογιστή ενός συναδέλφου και όλα δουλεύουν στην έκδοση 24.00
Ο λόγος για την αγορά αυτού του εργαλείου ήταν οι ειδικές επιλογές φίλτρων, αλλά αυτές δεν λειτουργούν.
πριν 1 χρόνο
·
#3185
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Εάν κατεβάσατε την έκδοση 26.10 και την εγκαταστήσατε με επιτυχία, το Kutools σας θα πρέπει να αναβαθμιστεί. Εάν δεν το έκανε, δοκιμάστε να απεγκαταστήσετε το Kutools για Excel από τον υπολογιστή σας και, στη συνέχεια, κάντε λήψη και εγκατάσταση του 26.10,

Εάν υπάρχουν περαιτέρω ερωτήσεις, μη διστάσετε να με ρωτήσετε. :)

Σχετικά με το Ειδικό φίλτρο, δοκιμάστε το ξανά μετά την εγκατάσταση του 26.10. Εάν εξακολουθεί να μην λειτουργεί, ελέγξτε τη γλώσσα και την έκδοση excel που χρησιμοποιείτε. Και ελέγξτε αν είναι ίδια με του συναδέλφου σας;

Amanda
πριν 1 χρόνο
·
#3188
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου Amanda,
Απεγκατέστησα τα πάντα και επανεγκατέστησα τη νέα έκδοση. Τώρα είμαι στις 26.10 και όλα λειτουργούν τώρα.
Μπορώ να χρησιμοποιήσω ξανά το ειδικό μου φίλτρο :)
πριν 1 χρόνο
·
#3189
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια και πάλι,

Είναι ωραίο να το ακούς αυτό! Εάν έχετε άλλες ερωτήσεις, μη διστάσετε να ρωτήσετε :D

Amanda
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.