Δευτέρα, 17 2022 Οκτώβριο
  7 Απαντήσεις
  6.2K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να ορίσω συντομεύσεις για τις δυνατότητες του Kutool ή αν υπάρχει τρόπος να καλέσω μια μακροεντολή Kutools από τη μακροεντολή μου. Δουλεύω πολύ με το Excel και έχω πολλές στήλες όπου αφαιρώ όλα τα πλεονάζοντα κενά και θα ήταν υπέροχο αν μπορούσα να καλέσω την κατάργηση περιττών διαστημάτων μέσω μακροεντολής αντί να χρειάζεται να χρησιμοποιήσω τη γραμμή εργαλείων.
πριν 1 χρόνο
·
#3142
Αποδεκτή απάντηση
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Ελέγξτε την παρακάτω ανάρτηση: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/2570-kutools-for-excel-how-to-call-the-kutools-function-in-a-vba-script.html

Ελπίζω ότι αυτό θα μπορούσε να σας βοηθήσει. :)

Amanda
πριν 1 χρόνο
·
#3142
Αποδεκτή απάντηση
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Ελέγξτε την παρακάτω ανάρτηση: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/2570-kutools-for-excel-how-to-call-the-kutools-function-in-a-vba-script.html

Ελπίζω ότι αυτό θα μπορούσε να σας βοηθήσει. :)

Amanda
Amanda - θα ήταν υπέροχο αν είχα μια λίστα με ονόματα συναρτήσεων. Δεν μπορώ απλώς να μαντέψω πώς ονομάζονται όμως.
πριν 1 χρόνο
·
#3144
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σου,

Μετά την είσοδο σας "Κλήση Callkutoolsaction(", θα εμφανιστεί μια λίστα με ονόματα συναρτήσεων. Μπορείτε να εισαγάγετε τα πρώτα γράμματα ενός ονόματος συνάρτησης για να το βρείτε εύκολα.
list.png

Amanda
Συνημμένα (1)
*facepalm* που είναι πολύ πιο λογικό!!! Σας ευχαριστώ, σας ευχαριστώ, σας ευχαριστώ!!!!
Εντάξει το δοκίμασα και λαμβάνω αυτό το σφάλμα
πριν 1 χρόνο
·
#3155
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Εντάξει το δοκίμασα και λαμβάνω αυτό το σφάλμα
Γεια σου,

Τι είναι το Kutools Macro που καλούσατε; Και θα μπορούσατε παρακαλώ να μου δείξετε τον κωδικό που καλεί το Kutools Macro;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Amanda
πριν 1 χρόνο
·
#3157
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Επισκεφτείτε την καλύτερη διαδικτυακή πύλη στη Γαλλία για να αναζητήσετε καυτά κορίτσια για περιστασιακές επαφές σαμαλές
Συνημμένα (1)
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.