Δευτέρα, 01 2022 Αύγουστο
  4 Απαντήσεις
  23.2K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Καλα ΝΕΑ! Το Kutools για Excel 26.10 συνοδεύεται από δεκάδες εύχρηστα πρότυπα γραφημάτων, χρήσιμες νέες δυνατότητες και εξαιρετικές βελτιώσεις λειτουργιών! Μπορείτε να κάνετε αναβάθμιση ή να έχετε μια δωρεάν δοκιμή αυτής της έκδοσης κατεβάζοντας το Kutools για Excel 26.10.
Συμβουλή: πλήρης λειτουργία και δυνατότητα, δωρεάν δοκιμή σε 30 ημέρες! Εάν η περίοδος υποστήριξης δωρεάν αναβάθμισης των 2 ετών δεν έχει λήξει, έχετε το δικαίωμα να αναβαθμίσετε αυτήν την έκδοση.

Βελτιώσεις
1. Password Manager: Όταν ανοίγετε ένα βιβλίο εργασίας κρυπτογραφημένο με κωδικό πρόσβασης, το Kutools' Password Manager θα εμφανιστεί στο παράθυρο διαλόγου Password ακόμα και αν δεν είναι ενεργοποιημένη η επιλογή "Automatically Fill Password".
2. Συγκρίνετε φύλλα εργασίας: Βελτιστοποιημένη διεπαφή, βελτιωμένη λογική επεξεργασίας.
3. Βελτιστοποιημένη ταχύτητα εκκίνησης και βελτιωμένη σταθερότητα και συμβατότητα.

Σταθερό
1. Διορθώθηκε: Η λειτουργία "Make Up a Number" δεν λειτουργεί σωστά κατά τον χειρισμό δεκαδικών ψηφίων σε ορισμένες περιπτώσεις.
2. Διορθώθηκε: Παρουσιάζονται σφάλματα κατά την εφαρμογή της δυνατότητας "Δυναμική ράβδος κατάταξης" σε ορισμένες γλώσσες εκτός από τα αγγλικά.
3. Διορθώθηκε: Η εφαρμογή της δυνατότητας "Διαχωρισμός δεδομένων" σε ένα τεράστιο φύλλο εργασίας δεδομένων ενδέχεται να προκαλέσει σφάλματα.
4. Διορθώθηκε: Η εφαρμογή της δυνατότητας "Διαίρεση βιβλίου εργασίας" ενδέχεται να προκαλέσει σφάλματα σε ορισμένες περιπτώσεις.
5. Διορθώθηκε: Όταν μετονομάζετε φύλλα εργασίας χρησιμοποιώντας τη δυνατότητα "Μετονομασία φύλλου εργασίας", οι ειδικοί χαρακτήρες στο νέο όνομα ενδέχεται να προκαλέσουν σφάλματα.
6. Διορθώθηκε: Παρουσιάζονται σφάλματα κατά τη χρήση του VBA για την κλήση των δυνατοτήτων του Kutools σε ορισμένες περιπτώσεις.
7. Διορθώθηκε: Άλλα μικρά σφάλματα.
πριν 1 χρόνο
·
#2981
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Θα υπάρξει μια ενημέρωση πλήρους έκδοσης εκτός από αυτήν τη μικρή ενημέρωση επιδιόρθωσης σύντομα;
Επομένως, εάν κάνω κλικ στο check update και δω "Αναβάθμιση επί πληρωμή", ήρθε η ώρα να αγοράσω ξανά το προϊόν που έχω ήδη στην κατοχή μου;

https://ibb.co/8PfpVjm
πριν 1 χρόνο
·
#2984
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Επομένως, εάν κάνω κλικ στο check update και δω "Αναβάθμιση επί πληρωμή", ήρθε η ώρα να αγοράσω ξανά το προϊόν που έχω ήδη στην κατοχή μου;

[attachment]kutools-upgrade.png[/attachment]
πριν 1 χρόνο
·
#3015
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Θα υπάρξει μια ενημέρωση πλήρους έκδοσης εκτός από αυτήν τη μικρή ενημέρωση επιδιόρθωσης σύντομα;

Γεια σου,

Εργαζόμαστε για την ενημέρωση της πλήρους έκδοσης, αλλά δεν μπορώ να διασφαλίσω τον χρόνο κυκλοφορίας της. Επομένως, παρακαλούμε εγγραφείτε στον ιστότοπό μας, μόλις ξεκινήσει, θα στείλουμε σημειώσεις έκδοσης στους συνδρομητές μας. :)

Amanda
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.