Δευτέρα, 09 Ιούλιος 2018
  5 Απαντήσεις
  6K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Αγόρασα το λογισμικό σας το 2015 για περιστασιακή χρήση στην επιλογή γραμμών που περιέχουν κείμενο, ωστόσο αντιμετώπισα μερικά σφάλματα όπου το προϊόν δεν λειτουργούσε σωστά, οπότε σκέφτηκα ότι θα το απεγκαταστήσω και θα εγκαταστήσω την πιο πρόσφατη έκδοση του λογισμικού για την οποία έχω άδεια χρήσης δείτε αν διορθώθηκε το σφάλμα.

Απεγκατέστησα το λογισμικό, έκανα κλικ στον σύνδεσμο στο email που είχατε στείλει με τον κωδικό άδειας, εγκατέστησα το λογισμικό από αυτόν τον σύνδεσμο, αλλά μετά τη φόρτωσή του έλαβα ένα μήνυμα ότι "η περίοδος δωρεάν αναβάθμισης της άδειας χρήσης έληξε στις 30/10 /2017 επομένως δεν έχετε το δικαίωμα να καταχωρήσετε αυτήν την έκδοση του KUtools για Excel."

Πρόστιμο. Οπότε κάνω κλικ στον κάτω σύνδεσμο https://www.extendoffice.com/download/pre-versions.html

Δυστυχώς αυτός ο σύνδεσμος 404.

Ακόμη και ο σύνδεσμος προσφοράς αναβάθμισης 404, και οι δύο σύνδεσμοι είναι σπασμένοι.

Πού μπορώ να κατεβάσω την πιο πρόσφατη έκδοση για την οποία είμαι εξουσιοδοτημένος; Βρίσκω μόνο συνδέσμους στον ιστότοπό σας προς την πιο πρόσφατη έκδοση... δεν μπορούμε να κατεβάσουμε προηγούμενες εκδόσεις και να αγοράσουμε αναγκαστικά νέες άδειες;
5 χρόνια πριν
·
#1655
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.
Προσπαθήστε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τα στοιχεία της παραγγελίας σας μέσω .
Παρακαλώ στείλτε μου το αναγνωριστικό παραγγελίας ή τη διεύθυνση email που χρησιμοποιείτε για να κάνετε την παραγγελία.
Εάν έχετε αγοράσει το λογισμικό μέσω PayPal, στείλτε μου τη διεύθυνση email του λογαριασμού σας στο PayPal.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)
5 χρόνια πριν
·
#1656
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Διαπίστωσα ότι το Kutools για Excel V. 18 καταρρέει το Office 365 Excel 2016. Πρέπει να επιστρέψω στο V 17. Ελπίζω ότι η λύση που αναφέρεται παραπάνω θα λειτουργήσει. Δεν είμαι σίγουρος γιατί ο σύνδεσμος επαναφοράς είναι χαλασμένος.
5 χρόνια πριν
·
#1657
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Προσπαθήστε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω με τα στοιχεία της παραγγελίας σας. :)
5 χρόνια πριν
·
#1658
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Έχω επίσης πρόβλημα με τους ίδιους δύο συνδέσμους. Αυτό είναι 6 μηνών και ακόμα σπασμένοι σύνδεσμοι; Πώς μπορώ να επαναφέρω τα kutools μου; Προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί σας μέσω της διεύθυνσης email σας και φαίνεται ότι το πρόβλημά μου δεν είναι αρκετά σημαντικό για να δικαιολογήσω τυχόν απαντήσεις, τώρα που έχω ήδη πληρώσει. Θα ήθελα να κάνω το λογισμικό μου να λειτουργεί όπως πριν. Παρακαλώ συμβουλέψτε
5 χρόνια πριν
·
#1659
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Προσπαθήστε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω με τα στοιχεία της παραγγελίας σας. :)
Ή μπορείτε να μεταβείτε για λήψη της προηγούμενης έκδοσης από εδώ.
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.