Δευτέρα, 28 Μάρτιος 2022
  5 Απαντήσεις
  14.5K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Αυτή η δυνατότητα επιτρέπει στους χρήστες να επικαλούνται τις ενσωματωμένες λειτουργίες του KUTOOLS χρησιμοποιώντας κώδικα VBA ως εξής:

1. Προσθέστε μια αναφορά στο KutoolsforExcel στο έργο (όπως φαίνεται στο παρακάτω σχήμα)

Τύπος Alt + F11 συντομεύσεις για να ανοίξετε το πρόγραμμα επεξεργασίας VB στο Excel και, στη συνέχεια, κάντε κλικ Εργαλεία > Βιβλιογραφικές αναφορές… για να προσθέσετε KutoolsforExcele ως αναφορές στο έργο VBA.

VBA-01.png
VBA-02.png

2. Χρησιμοποιήστε το CallKutolsAction μέθοδος σε έναν κώδικα VBA για την κλήση μιας συγκεκριμένης συνάρτησης του KUTOOLS, η οποία περιέχει μια παράμετρο του τύπου απαρίθμησης ενεργειών που καθορίζει ποια συνάρτηση θα κληθεί συγκεκριμένα, όπως ο ακόλουθος κώδικας:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
Συνημμένα (2)
2 χρόνια πριν
·
#2592
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Τι είναι η Έρευνα Ικανοποίησης Επισκεπτών Kroger;

Έρευνα πελατών Kroger

Το krogerstoresfeedback.com Survey είναι μια διαδικτυακή έρευνα που διεξάγεται από το κατάστημα σούπερ μάρκετ Kroger για να λαμβάνει σχόλια από τους πελάτες του και σχόλια σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες τους. Εκμεταλλευόμενοι την Έρευνα Kroger, οι πελάτες μπορούν να αλληλεπιδράσουν μαζί τους μέσω αυτής της κριτικής και να γράψουν γνήσιες κριτικές για το ταξίδι και τις εμπειρίες τους για αγορές με το κατάστημα Kroger.
2 χρόνια πριν
·
#2622
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Λατρεύω το Blog σας πολύ ενδιαφέρον και κατατοπιστικό.
πριν 1 χρόνο
·
#2793
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σας,
Προσπαθώ να προσθέσω Kutools για Word με τον ίδιο τρόπο, αλλά στα εργαλεία - αναφορές μου λείπει το "KutoolsforWord", μπορείτε να με βοηθήσετε παρακαλώ; (Φυσικά και το έχω εγκατεστημένο :) )
πριν 1 χρόνο
·
#2796
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια σας,
Προσπαθώ να προσθέσω Kutools για Word με τον ίδιο τρόπο, αλλά στα εργαλεία - αναφορές μου λείπει το "KutoolsforWord", μπορείτε να με βοηθήσετε παρακαλώ; (Φυσικά και το έχω εγκατεστημένο :) )


Λυπούμαστε, δεν το έχουμε στα Kutools για το Word.:)
πριν 1 χρόνο
·
#3475
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
ναι τα kutools δεν είναι διαθέσιμα για λέξη
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.