Τρίτη, Φεβρουάριος 27 2018
  6 Απαντήσεις
  5.7K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Γεια, χρησιμοποιώντας τη δοκιμαστική έκδοση για να μάθω αν καλύπτει τις ανάγκες μου, εστίασα σε μερικά ζητήματα:

1. Υπάρχει συντομότερος τρόπος για να εισαγάγω διαδρομές αρχείων και ονόματα αρχείων (ως συνημμένα) εκτός από τη μέθοδο copy-past; Η επιλογή υπερ-σύνδεσης δεν λειτουργεί. Τα συνημμένα δεν εμφανίζονται στην οθόνη του παραλήπτη.
2. Αφού στείλω τα μαζικά email μέσω του Outlook ή του διακομιστή εξερχόμενων αποστολέων, δεν εμφανίζονται στα απεσταλμένα email του λογαριασμού του αποστολέα, επομένως δεν μπορώ να επιβεβαιώσω εκ μέρους μου ότι έχουν σταλεί.

Από πριν
tlimon
6 χρόνια πριν
·
#1486
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Αυτή η ερώτηση αφορά το Kutools για το Outlook;
Προσπαθήστε να είστε πιο συγκεκριμένοι σχετικά με την ερώτησή σας.
Χρειαζόμαστε πιο λεπτομερείς πληροφορίες.
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Ευχαριστώ για την απάντηση. Όχι, πρόκειται για το excel :kutools>enterprise>δημιουργία λίστας αλληλογραφίας και ανησυχίες για τα πεδία 1.attachments: υπάρχει ευκολότερος και ταχύτερος τρόπος εισαγωγής συνημμένων εκτός από τη μέθοδο αντιγραφής-επικόλλησης ένα προς ένα;
2. Τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλονται μέσω εξερχόμενου διακομιστή ή του outlook: μετά την αποστολή τους, δεν μπορώ να βρω πουθενά σταλμένα email στον λογαριασμό του αποστολέα.
6 χρόνια πριν
·
#1488
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Προσπαθήστε να στείλετε email στον εαυτό σας.
Έχετε λάβει τα email;
Θα προσπαθήσουμε να βελτιώσουμε τα πεδία συνημμένων στο μέλλον. :)
Πείτε μας να χρησιμοποιείτε τις ρυθμίσεις των λογαριασμών email σας για την αποστολή email.
Ευχαριστώ.
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Ναι, έχω στείλει δοκιμαστικά email στον εαυτό μου και τα έχω λάβει. Αλλά όταν στέλνω μαζικά εξατομικευμένα email μέσω των kutools, δεν μπορώ να τα βρω πουθενά στον "απεσταλμένο φάκελο" του λογαριασμού email μου είτε στο LiveMail, είτε στο Outlook ή στο Thunderbird κ.λπ. Οι ρυθμίσεις του λογαριασμού email μου είναι γνωστές. είναι οι ρυθμίσεις του gmail.
6 χρόνια πριν
·
#1490
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας στο gmail στο gmail.com και θα τον δείτε στον φάκελο απεσταλμένα. :)
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Έχω το ίδιο θέμα. Προσπαθώ να δημιουργήσω μια λίστα email που θα επισυνάψει το αρχείο που ταιριάζει με τα δεδομένα του ατόμου που έχω συλλέξει. Χρησιμοποίησα τη "Εισαγωγή λίστας αρχείων" για να πιάσω τις διαδρομές αρχείων. Ωστόσο, δεν θα σταλεί με το συνημμένο συνδεδεμένο και δεν είμαι σίγουρος γιατί.

Οποιαδήποτε καθοδήγηση;
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.