Κυριακή, 28 Ιανουάριος 2018
  10 Απαντήσεις
  7K Επισκέψεις
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Είχα μια συντριβή δίσκου και ο εργοδότης μου αντικατέστησε ολόκληρο τον φορητό υπολογιστή. Περιλαμβάνεται η αναβάθμιση στο Office 2016. Προσπάθησα να εγκαταστήσω το Kutools χρησιμοποιώντας το κλειδί άδειας χρήσης από το 2013 και λαμβάνω ένα μήνυμα σφάλματος που λέει ότι πρέπει να αγοράσω ένα νέο αντίγραφο.

Παρακαλώ συμβουλέψτε - είχα την εντύπωση ότι αγοράζετε μία φορά, χρησιμοποιείτε για πάντα.

Ευχαριστώ,
Θημωνιά
6 χρόνια πριν
·
#1429
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Επικοινωνήστε μαζί μου με τα στοιχεία της παραγγελίας σας στο . :)
6 χρόνια πριν
·
#1430
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Στάλθηκαν πληροφορίες με email την περασμένη εβδομάδα. Παρακαλώ συμβουλέψτε.

Ευχαριστώ,
Θημωνιά
6 χρόνια πριν
·
#1431
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Εχετε λάβει e-mail μου?
Εάν όχι, προσπαθήστε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω or .
6 χρόνια πριν
·
#1432
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Το έκανα και απάντησα λέγοντας ότι το κλειδί δεν λειτουργεί. Έστειλε ένα στιγμιότυπο οθόνης και για εσάς. Παρακαλώ συμβουλέψτε!
6 χρόνια πριν
·
#1433
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Τζέι - Πρέπει να ξέρω τι να κάνω εδώ. Ενημέρωσα αυτό το νήμα την περασμένη εβδομάδα και σας έστειλα ένα στιγμιότυπο οθόνης σε ένα email πριν από μια εβδομάδα.

Παρακαλώ συμβουλέψτε. Ευχαριστώ!
6 χρόνια πριν
·
#1434
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Εχετε λάβει e-mail μου?
Ευχαριστώ. :)
6 χρόνια πριν
·
#1435
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Οχι δεν έχω. Το μόνο email που έχω λάβει είναι η αυτόματη ειδοποίηση από αυτό το φόρουμ. Jay - αυτό συνεχίστηκε για πολύ περισσότερο από ένα μήνα. Ελπίζω να έχετε μια λύση για μένα.
6 χρόνια πριν
·
#1436
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.

Για τυχόν ζητήματα σχετικά με τις πληροφορίες άδειας χρήσης, σας συνιστούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω email με τα στοιχεία της παραγγελίας σας.
Εάν δεν έχετε λάβει τα email μας, προσπαθήστε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω or .
Ευχαριστώ. :)
6 χρόνια πριν
·
#1437
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Qiu,

Δεν ξέρω πόσο πιο ξεκάθαρος μπορώ να είμαι σε αυτό. Έχω απαντήσει στον Jay μέσω email σε δύο περιπτώσεις και συμπεριέλαβα τις πληροφορίες της παραγγελίας μου. Θα το κάνω ξανά σήμερα με ένα email στο και ένα email προς .
6 χρόνια πριν
·
#1438
0
Ψηφοφορίες
Αναίρεση
Χαίρετε Κ.
Λυπούμαστε, φαίνεται ότι δεν έχουμε λάβει τα email σας.
Μπορείτε να μου πείτε τη διεύθυνση email σας ή τον τίτλο του θέματος των email; :)
  • σελίδα:
  • 1
Δεν υπάρχουν ακόμη απαντήσεις για αυτήν την ανάρτηση.