By restoric2378 Την Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2018
Καταχωρήθηκε στο Kutools για Excel
Απαντήσεις 10
συμπαθεί 0
Προβολές 7K
Ψηφοφορίες 0
Είχα μια συντριβή δίσκου και ο εργοδότης μου αντικατέστησε ολόκληρο τον φορητό υπολογιστή. Περιλαμβάνεται η αναβάθμιση στο Office 2016. Προσπάθησα να εγκαταστήσω το Kutools χρησιμοποιώντας το κλειδί άδειας χρήσης από το 2013 και λαμβάνω ένα μήνυμα σφάλματος που λέει ότι πρέπει να αγοράσω ένα νέο αντίγραφο.

Παρακαλώ συμβουλέψτε - είχα την εντύπωση ότι αγοράζετε μία φορά, χρησιμοποιείτε για πάντα.

Ευχαριστώ,
Θημωνιά
Χαίρετε Κ.
Please contact me with your order information to jaychivo@extendoffice. Com.
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Στάλθηκαν πληροφορίες με email την περασμένη εβδομάδα. Παρακαλώ συμβουλέψτε.

Ευχαριστώ,
Θημωνιά
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.
Εχετε λάβει e-mail μου?
If no, please try to contact us via sales@extendoffice.com ή jaychivo@extendoffice. Com.
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Το έκανα και απάντησα λέγοντας ότι το κλειδί δεν λειτουργεί. Έστειλε ένα στιγμιότυπο οθόνης και για εσάς. Παρακαλώ συμβουλέψτε!
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Τζέι - Πρέπει να ξέρω τι να κάνω εδώ. Ενημέρωσα αυτό το νήμα την περασμένη εβδομάδα και σας έστειλα ένα στιγμιότυπο οθόνης σε ένα email πριν από μια εβδομάδα.

Παρακαλώ συμβουλέψτε. Ευχαριστώ!
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.
Εχετε λάβει e-mail μου?
Ευχαριστώ.
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Οχι δεν έχω. Το μόνο email που έχω λάβει είναι η αυτόματη ειδοποίηση από αυτό το φόρουμ. Jay - αυτό συνεχίστηκε για πολύ περισσότερο από ένα μήνα. Ελπίζω να έχετε μια λύση για μένα.
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.

Για τυχόν ζητήματα σχετικά με τις πληροφορίες άδειας χρήσης, σας συνιστούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω email με τα στοιχεία της παραγγελίας σας.
If you have not received our emails, please try to contact us via jaychivo@extendoffice.com ή support@extendoffice. Com.
Ευχαριστώ.
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Qiu,

I don't know how much clearer I can be on this. I have replied to Jay via email on two occasions and included my order information. I will do so again today with one email to javchivo@extendoffice.com and one email to support@extendoffice. Com.
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Χαίρετε Κ.
Λυπούμαστε, φαίνεται ότι δεν έχουμε λάβει τα email σας.
Μπορείτε να μου πείτε τη διεύθυνση email σας ή τον τίτλο του θέματος των email;
·
6 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Προβολή πλήρους ανάρτησης