By kwhipp την Πέμπτη 03 Μαρτίου 2022
Καταχωρήθηκε στο Kutools για Excel
Απαντήσεις 4
συμπαθεί 0
Προβολές 6.5K
Ψηφοφορίες 0
Όταν κάνω κλικ στο "Απόκρυψη/Αποκρύψη βιβλίων και φύλλων εργασίας" είτε κάτω από το Kutools Plus > Βιβλίο εργασίας ή το Kutools Plus > Φύλλο εργασίας, το παράθυρο Απόκρυψη/Αποκρύψη βιβλίων και φύλλων εργασίας δεν εμφανίζεται. Από όσο γνωρίζω τίποτα δεν έχει ενημερωθεί σε αυτό το σύστημα. Αυτό μόλις άρχισε να συμβαίνει την περασμένη εβδομάδα. Δεν έχω αντιμετωπίσει άλλα παράθυρα Kutools που δεν ανοίγουν σωστά.

Σκέψεις; Ιδέες?

TIA
Γεια σου kwhipp,

Λυπάμαι λοιπόν για την ταλαιπωρία. Έχω ελέγξει τη δυνατότητα, το παράθυρό της εμφανίστηκε. Πείτε μου λοιπόν ποια έκδοση του Kutools για Excel χρησιμοποιείτε; Και παρακαλώ στείλτε μου τις πληροφορίες σχετικά με το λειτουργικό σας σύστημα (Ποια έκδοση λειτουργικού συστήματος Windows τρέχω;), την έκδοση του Excel και τη γλώσσα που χρησιμοποιείτε στον υπολογιστή σας.

Και αν είναι δυνατόν, επισυνάψτε το αρχείο με το πρόβλημα (θυμηθείτε να διαγράψετε τις προσωπικές πληροφορίες).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Amanda
·
2 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Εδώ είναι όλες οι πληροφορίες έκδοσης μου.
Kutools για Excel 26.00
Excel 365 έκδοση 2008 (κατασκευή 13127.21064)
Windows 10 έκδοση 20H2 (κατασκευή 19042.1466)

Συμβαίνει σε ένα νέο νέο αρχείο Excel. Παρατήρησα ότι όταν ξεκίνησα το Excel, άνοιξα ή δημιούργησα ένα νέο αρχείο για πρώτη φορά και κάλεσα τις επιλογές Hide/Unhide Workbooks and Sheets, για ένα κλάσμα του δευτερολέπτου θα εμφανιζόταν η ένδειξη ενός νέου παραθύρου στη γραμμή εργασιών, αλλά θα να μην υπάρχει παράθυρο. Βασικά, έκλεισε πριν μπορέσει να σχεδιαστεί στην οθόνη. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανένα άλλο παράθυρο του Kutools.

Επισυνάπτω ένα κενό υπολογιστικό φύλλο. Δεν μπόρεσα να ανοίξω το παράθυρο με [attachment]αυτό το αρχείο[/attachment].
·
2 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Amanda, δεν ξέρω τι συμβαίνει, αλλά όλα λειτουργούν μια χαρά αυτή τη στιγμή. Το παράθυρο Απόκρυψη/Αποκρύψη βιβλίων και φύλλων εργασίας εμφανίζεται όπως υποτίθεται. Μπορώ είτε να το ανακοινώσω στα Gremlins είτε στους διαχειριστές πληροφορικής μας που μπλέκουν με τα δικαιώματα.

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας!
·
2 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Γεια σου kwhipp,

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Εάν έχετε άλλες ερωτήσεις, μη διστάσετε να με ρωτήσετε.

Amanda
·
2 χρόνια πριν
·
0 αρέσει
·
0 ψήφοι
·
0 Σχόλια
·
Προβολή πλήρους ανάρτησης