By ΒΓέρου το Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020
Καταχωρήθηκε στο Excel
Απαντήσεις 0
συμπαθεί 0
Προβολές 2.8K
Ψηφοφορίες 0
Γεια σας Έχω ένα υπολογιστικό φύλλο 14 στηλών με στήλες F, G, J, K, L και M με τύπους
σε αυτά που επιστρέφουν μια τιμή σε αυτά. Προς το παρόν, θέλω να γράψω μόνο τις στήλες L και F. Οι τιμές επιστροφής για αυτές είναι όπως σημειώνεται παρακάτω. Ο στόχος είναι να εμφανιστούν στον οριζόντιο άξονα Χ δύο τμήματα. Το ένα για το Starts και το άλλο για το Τέλος, στη συνέχεια, μέσα σε αυτές τις δύο ενότητες, ξυρίστε μια γραμμή για καθένα από τα 4 που αναφέρονται παρακάτω, στην αντίστοιχη ενότητα τους. Το έχω δοκιμάσει αλλά δεν μπορώ να το κάνω αυτό που Idesire και ξέρω ότι μπορεί να γίνει όπως το έχω δει στο παρελθόν σε διαφορετικά
ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΦΥΛΛΑ. Χρησιμοποιώ το Microsoft Office365. Όπως μπορείτε να δείτε στο στιγμιότυπο οθόνης, παίρνω ημερομηνίες στα αριστερά, δεν το θέλω… Στο κάτω μέρος παίρνω τις καταστάσεις που θέλω, αλλά με τον τρόπο που τις χρειάζομαι. Βλέπε παραπάνω. Γνωρίζοντας αυτό, η ενότητα 1 forStarts στο διάγραμμά μου θα έδειχνε 1 για Early, 1 για On Time και 2 για On
Κρατήστε. Η ενότητα 2 για τα τελειώματα θα έδειχνε 3 για το Need To Finish και 1 για το Early.
  
    [font=Times New Roman] [/ Font]
  • Έναρξη[/*][font=Times New Roman] [/font][list][font=Times New Roman] [/ Font]
  • Σε αναμονή, πρέπει να τελειώσω, αργά, νωρίς, έγκαιρα[/*][font=Times New Roman] [/ Font]
[font=Times New Roman] [/font][*]Τελειώσεις[/*][font=Times New Roman] [/ Font]
    [font=Times New Roman] [/ Font]
  • Σε αναμονή, πρέπει να ξεκινήσετε, αργά, νωρίς, έγκαιρα[/*][font=Times New Roman] [/ Font]
[font=Times New Roman][/font][/list]
Προβολή πλήρους ανάρτησης